Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Borovec Hills

ХОТЕЛ “BOROVETS HILLS” ***** БОРОВЕЦ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

01.01-18.01

09.02-22.02

28.12-31.12

19.01-08.02

23.02-29.02

10.12-27.12

01.03-30..04

DBL STANDARD

1adl

85

201

69

56

1adl+1chd 4-11.99

97

162

80

65

1adl+2chd 4-11.99

122

203

100

81

2adl

121

202

99

80

2adl+1chd 4-11.99

146

243

119

97

3adl

164

273

134

109

STUDIO

1adl

140

221

111

89

1adl+1chd 4-11.99

141

222

112

90

1adl+2chd 4-11.99

170

267

135

109

1adl+3chd 4-11.99

199

312

159

127

2adl

141

222

112

90

2adl+1chd 4-11.99

170

267

135

109

2adl+2chd 4-11.99

199

312

159

127

3adl

191

300

152

122

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+1chd 4-11.99

155

237

126

101

1adl+2chd 4-11.99

186

285

151

122

1adl+3chd 4-11.99

218

333

177

143

2adl

155

237

126

101

2adl+1chd 4-11.99

186

285

151

122

2adl+2chd 4-11.99

218

333

177

143

3adl

209

320

170

137

TWO BEDROOM APARTMENT

2adl+2chd 4-11.99

231

395

187

151

2adl+3chd 4-11.99

255

436

206

167

2adl+4chd 4-11.99

279

476

225

183

3adl

230

394

186

150

3adl+1chd 4-11.99

231

395

187

151

3adl+2chd 4-11.99

255

436

206

167

3adl+3chd 4-11.99

279

476

225

183

4adl

231

395

187

151

4adl+1chd 4-11.99

255

436

206

167

4adl+2chd 4-11.99

279

476

225

183

5adl

272

465

220

178

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 3денa 1ноќевање

Под 10 денa 1 00%

Под 3денa 1ноќевање

Под 3денa 1ноќевање

No show

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мини бар, интернет врска,сеф,ТВ,телефон

Опис :ресторан,СПА, конференциска сала, затворен базен,џакузи,амам,сауна,солариум, фитнес, ски гардероба, детски клуб,

 

Доплата за Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 40 ЕУР за деца од 4 до 11.99 год.

Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,фитнес , сауна , интернет и паркинг

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 5% ПОПУСТ

6=5, 7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.01 ДО 08.02.2020 И ОД 23.02 ДО 30.04.2020

Попустите не се комбинираат.

 

 

Цена од : 49.50 €

Резервирај