Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Tresor Sousouras (ex. Hanioti Palace)

Ценовник за 2018 година -во PDF

Tresor Sousouras хотел (ex Hanioti Palace хотел ) –Ханиоти

 

Полупансион

28/04-31/05 01/10-14/10

01/06-12/06 16/09-30/09

13/06-30/06 01/09-15/09

01/07-20/07 21/08-31/08

21/07-20/08

Двокреветна - приземје

2 возрасни

51

67

83

96

119

2 возрасни+дете до 5.99 г.

51

67

83

96

119

2 возрасни+дете 6-12.99 г.

64

84

104

120

149

3 возрасни

69

91

112

129

161

Двокреветна –на спрат

2 возрасни

53

79

95

107

130

2 возрасни+дете до 5.99 г.

53

79

95

107

130

2 возрасни+дете 6-12.99 г.

67

99

118

134

163

3 возрасни

72

106

128

145

176

Попусти за рани резервации

Резервации до 31.12.17

-20%

 

Резервации до 31.01.18

-15%

 

Резервации до 28.02.18

-10%

 

 

Цените се изразени по соба на ден, во евра а уплата се врши во денари (1еур=62 мкд ).

 

Напомена:

Од 01.01.2018 --Грција воведува туристичка такса која ќе се плаќа на лице место –во хотелот ( 3 еур на ден )

 

Цена од : 25.50 €

Резервирај