Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Golden Beach-Metamorfossis

Ценовник за лето 2018-pdf

  

Хотел „ГОЛДЕН БИЧ“ - Метаморфозис
Период
ALLL.
По лице во 2+1
По лице во 1/4
FAMILY
 
20.05-27.05.18
7
209
259
 
27.05-03.06.18
7
229
249
 
03.06-10.06.18
7
249
269
 
10.06-17.06.18
7
299
319
 
17.06-24.06.18
7
329
359
 
24.06-01.07.18
7
349
379
 
01.07-08.07.18
7
379
409
 
08.07-15.07.18
7
439
479
 
15.07-22.07.18
7
479
529
 
22.07-29.07.18
7
479
529
 
29.07-05.08.18
7
479
529
 
05.08-12.08.18
7
479
529
 
12.08-19.08.18
7
479
529
 
19.08-26.08.18
7
449
469
 
26.08-02.09.18
7
389
409
 
02.09-09.09.18
7
339
369
 
09.09-16.09.18
7
279
309
 
16.09-23.09.18
7
229
259
 
 * ALL LIGHT– се вклучено (појадок - шведска маса, ручек –избор од две главни јадења, вечера- шведска маса,  локални алхохолни и безалхохолни пијалоци од 12-17: 30 ч. и 19:00-21:00 ч.)
 
Напомена:
-       Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга за број на ноќевања дадени во табелата
-       Прво дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
-       Второ дете од 0 до 4,99 г. како четврто лице во 2+1 соба без легло – БЕСПЛАТНО
-       Второ дете од 5 до 7,99 г. како четврто лице во 2+1 соба без легло плаќа 10€ на ден
-       Прво дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќа 30% од цената во табелата
-       2 деца до 13,99 г. во FAMILY соба – БЕСПЛАТНО
-       2 деца од 14 - 15,99 год. во FAMILY соба плаќаат по 30% од цената во табелата
-       Трето возрасно лице на редовно легло плаќа 50% од цената во табелата
-       Четврто возрасно лице на редовно легло во FAMILY соба плаќа 50% од цената во табелата
-       Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
-       Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
-       Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
-       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
-       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
-       Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
·          возрасни: 35 €
·          деца од 2 до 12 години: 20 €
·          деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)
 
Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

Цена од : 29.85 €

Резервирај