Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Renaissance Hanioti Resort

 

 ЦЕНОВНИК ВО ПДФ-кликни за повеќе

 

Renaissance Hanioti Resort & Spa / 4 stars (A) / Chanioti / Chalkidiki-Kassandra          
Цените се валидни за резервации од 06.03.19 00:00 дo 31.03.19 23:59            
Цените се по соба на ден, изразени во евра а уплата се врши во денари (1еур=62мкд)          
Доплата на туристичка такса-директно во хотел (3еур за соба на ден ).            
Минимум ноќи   HB-полупансион  3  5  5  5  5  5  3
Тип на соба Услуга Сместување 01.05.19-20.05.19 21.05.19-23.06.19 24.06.19-19.07.19 20.07.19-20.08.19 21.08.19-08.09.19 09.09.19-24.09.19 25.09.19-10.10.19
Junior Suite -  HB 2Ad 71 114 125 166 125 114 71
Suite Family  -  HB 2Ad 71 114 125 166 125 114 71
Suite Family  -  HB 2Ad+1ad 96 153 169 223 169 153 96
Suite Family  -  HB 2Ad+1ch(0-1) 71 114 125 166 125 114 71
Suite Family  -  HB 2Ad+1ch(2-11.99) 71 114 125 166 125 114 71

 

Цена од : 35.50 €

Резервирај