Planet Travel - Туристичка агенција

Сместување во Грција

Туристичка агенција во Македонија

Планет ТравелПланет Травел

Бул. Партизански Одреди бр.5, 1000 Скопје

+389 (0)2 3239 780
 

Poseidonio-Polihrono

 
 
СМЕНА
 
ПЕРИОД
 
НОЌЕВАЊА
ВИЛА POSEDONIO
1/2+1 студио
1/4 апп
1
27.05-03.06
7*
90
110
2
03.06-10.06
7*
100
120
3
10.06-17.06
7*
120
140
4
17.06-24.06
7*
140
160
5
24.06-01.07
7*
150
170
6
01.07-08.07
7*
170
190
7
08.07-15.07
7
375
425
8
15.07-22.07
7
385
435
9
22.07-29.07
7
385
435
10
29.07-05.08
7
385
435
11
05.08-12.08
7
375
435
12
12.08-19.08
7
365
425
13
19.08-26.08
7*
160
190
14
26.08-02.09
7*
140
170
15
02.09-09.09
7*
130
150
16
09.09-16.09
7*
110
130
17
16.09-23.09
7*
80
100Цените се изразени во евра во денарска противвредност 1 еур = 62 мкд
 
•              Цените со * се однесуваат на ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (7 ноќевања со вклучен превоз);
                - За сопствен превоз од цената се одбива 15 евра
•              Цените вез * се однесуваат на НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН за 7 ноќевања;

       -Доплата за превоз 35 евра за возрасни и 25 евра за деца до 12 години

•              За уплатени два последователни аранжмани 7+7 се одобрува 10% ПОПУСТ на вториот аранжман;
•              Трето лице (во студио) – БЕСПЛАТНО, плаќа само превоз (при сместување со две возрасни лица);
•              Трето и четврто (во апартман) – БЕСПЛАТНО, плаќа само превоз (при сместување со две возрасни лица);
•       Попустите и РАНИОТ БУКИНГ не се комбинираат;
•              Користењето на клима уредот е вклучено во цената;
•              Во студиата и апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
•              Во цената не е вклучено патничко – здравствено осигурување;

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

 

Цена од : 90.00 €

Резервирај